1 443 x prečítané

GUITAR COVER BATTLE: Zmeraj si sily a vyhraj!

Ahojte gitaristi! Už dlho sme si nezasúťažili, tak sme si pre vás pripravili niečo netradičné. GUITAR COVER BATTLE je súťaž, v ktorej si 20 z vás zmeria sily v desiatich dueloch. Princíp je jednoduchý. Stačí, ak nám pošlete váš cover (platia iba videá uverejnené na www.youtube.com) a podľa nášho zváženia vás zaradíme do dvojíc, ktoré budú proti sebe súťažiť.

Kto bude rozhodovať? No predsa VY a vaše hlasy, ktorými budete môcť jedného z dvojice podporiť a poslať ho tak do finále! Tam sa stretne 10 najlepších a opäť o víťazovi rozhodnú vaše hlasy. Hlasovať sa bude priamo v článkoch, kde budú “duely” prebiehať.

Aké covery môžete posielať? Jediná podmienka je, aby ste ho nahrali VY! Na pesničke, obtiažnosti a žánri vôbec nezáleží! Ale myslite na to, že ľudí zaujme kreativita a nechcete predsa aby vás súper vyhral… no nie? Tak sa snažte! Platia iba odkazy na videá zo stránky www.youtube.com .

Prečo sa zúčastniť? Pre víťaza máme od nášho partnera – Nitrianskych hudobnín MUSICANT prichystaných pár drobností ( 1. miesto – ladička + sada strún; 2. miesto – balíček brnkátok ). Ako bonus si všetci zúčastnení zviditeľnia svoje profily a tak aj sami seba.

Čo ak nás bude viac ako 20 a mňa práve nevyberiete? Nezúfajte! Ak sak naše “coverové súboje” osvedčia, nie sú vylúčené ani ďalšie pokračovania…

Ostatné informácie:

  • 1 týždeň = 1 duel
  • Duely ” sa budú uverejňovať vždy v pondelok. Čas na hlasovanie budete mať 7 dní.
  • Posielajte iba odkaz na video, nie celé videá (tie nebudú uverejnené)
  • Do súťaže sa môžu prihlásiť iba osoby staršie ako 15 rokov
  • V správe uveďte pravdivé informácie o sebe aj o videu

Vaše covery nám môžete od tejto chvíle posielať na mail [email protected] , nezabudnite pripísať informácie o vás, vaše kontaktné údaje a rozpis zostavy (názov gitary, aparátu, efektov, spôsob a dátum nahrávania). Ako predmet správy uveďte “GUITAR BATTLE” .

POZOR! Odcudzenie videa a zaslania ho do súťaže sa trestá banom na stránku!

SPONZOROM SÚŤAŽE SÚ HUDOBNINY www.musicant.sk

Comments
  1. thelgprod
  2. David
    • Wikes

Leave a Reply