66 x prečítané

NAMM 2014: Najväčšia exhibícia hudobných nástorojov otvorí svoje brány už 23.januára!

Hudobníci po celom svete sú nedočkaví, firmy plné očakávaní a časovať na oficiálnej stránke odpočítava posledné dni… Áno gitaristi, už o pár dní svoje brány otvorí najväčšia gitarová exhibícia na svete – THE NAMM SHOW 2014. Táto prezentácia noviniek hudobného sveta sa už tradične bude konať v meste Anaheim v slnečnej Californii. Dátum pripadol ako každoročne na koniec januára, presnejšie 23.-26.01.2013.

Po minuloročnom NAMM 2013 je každý určite vo veľkom očakávaní, či naše obľúbené svetové značky prinesú aspoň také prekvapenia ako minulý rok. (My sa vám samozrejme všetky pokúsime priblížiť v našich článkoch). Okrem vývojárov a firiem, ktoré prídu odprezentovať svoje najnovšie kúsky bude celý program popretkávaný vystúpeniami legendárnych hudobníkov a určite nebude chýbať ani množstvo workshopov. Celý program, ako virtuálne nákresy všetkých hál a stánkov nájdete na oficiálnej stránke www.namm.org .

Novinkou tohto ročníka je určite mobilná aplikácia , pomocou ktorej si ľahko pozriete prehľad firiem, ktoré sa na NAMM 2014 vyskytnú, prípadne spravíte plán na celý deň aby ste nevynechali žiadnu z pripravovaných prezentácií. Ako bonus vám aplikácia pekne po sekundách odpočítava, koľko času vám do vykupnutia NAMM zostáva, takže ho určite nezmeškáte :)

Leave a Reply