269 x prečítané

Seymour Duncan WOODY: Snímače na akustickú gitaru v drevenom dizajne

Seymour Duncan Woody sú jedinečné snímače na akustickú gitaru od známej firmy Seymour Duncan. Snímače sú vyrobené v U.S.A, majú pekný jednoduchý dizajn, sú pasívne (nepotrebujete batériu) a ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Aktuálne sú vo farebných prevedeniach ako čierna, orech a javor, čím môžete mať vaše nové snímače výborne zladené s vašou gitarou!

Seymour Duncan Woody sú k dispozícii v troch verziách

:: ako Single-coil
:: ako Hum canceling verzia s neviditeľnými pólovými nadstavcami
:: ako Hum canceling verzia s nastavitelnými pólovými nadstavcami

* v zložených snímačoch je umiestnená druhá pasívna cievka, ktorá sa nachádza pod aktívnou cievkou


Seymour Duncan SWOODY SC Singel Coi

Woody SC je jednocievkový snímač značky Seymour Duncan, ktorý produkuje jasný tón bohatý na vysoké frekvencie. Snímač je ľahko vkladateľný do ozvučovacieho otvoru akustickej gitary a dizajnovo ladí s každým nástrojom. Je totiž zasadený v ručne leštenom javorovom dreve a vakuovo zaliaty voskom, čo zabraňuje tomu, aby produkoval neželaný feedback.

Seymour Duncan SWOODY HC Woody Hum canceling

Woody HC je snímač značky Seymour Duncan určený pre akustické gitary, ktorý produkuje hrejivý tón bez akéhokoľvek šumu alebo brumenia. Snímač je ľahko vkladateľný do ozvučovacieho otvoru akustickej gitary a dizajnovo ladí s každým nástrojom. Je totiž zasadený v ručne leštenom javorovom dreve a vakuovo zaliaty voskom, čo zabraňuje tomu, aby produkoval neželaný feedback. Okrem toho úplne orezáva elektrické brumenie, preto sa hodí aj pri hre v blízkosti neonových svetiel alebo iných elektrických zariadení, ktoré môžu spôsobovať v iných snímačoch tento neželaný efekt.

Snímače SEYMOUR DUNCAN WOODY zakúpite napríklad aj v hudobninách MUSICANT

Zdroj: www.musicant.sk, www.muziker.sk

Leave a Reply