13 496 x prečítané

Súťaž pre kapely – HLASOVANIE: Posuň tvojho favorita do štúdia!

Ahojte gitaristi! Dnes (7.12) štartujeme hlasovanie o víťazov v našej novej súťaži pre kapely, ktorým  umožníme stráviť  jeden deň v novootvorenom štúdiu “Gila Studio” v Galante celkom zadarmo! Kapela si bude môcť nahrať svoj vlastný song (a ak bude šikovná, tak aj viac)!

Hlasovanie bude trvať až do 7.1.2014 a zvíťazí kapela s najväčším počtom hlasov v ankete nižšie Aby ste aj vedeli za koho hlasovať, bude každá skupina súťažiť 1 ich vlastnou pesničkou (ktorú nájdete pod článkom). Taktiež budeme počas hlasovania uverejňovať aj jednotlivé profily kapiel, takže budete presne vedieť, za koho hlasovať.

CENY: Kapela, ktorá vyhrá hlasovanie získa:

 1. DEŇ STRÁVENÝ V ŠTÚDIU GILA STUDIO V GALANTE
 2. Poukážku na zľavu 30% na akýkoľvek nástroj VGS od hudobnín musicant
 3. Poukážku na zľavu 20% na biciu sadu DrumCraft od hudobnín musicant

BONUS: Kapela umiestená na striebornom II. mieste získa zľavu 30% a III. miesto 20%  na nahrávanie v nahrávacom štúdiu Gila Studio v Galante.

HLASUJTE A POŠLITE SVOJHO FAVORITA DO ŠTÚDIA!

ZOZNAM KAPIEL REGISTROVANÝCH DO SÚŤAŽE PRE KAPELY 2013

View Results

Loading ...Súťažné piesne kapiel (v abecednom poradí):

Aimee

Clarity

Closer To Heaven

Curiozity

Dard

Darkil

Diturvit

Energia

Flowers in the Dark

For Tape

Free Ties

Grow

Jeremy and the Sailors

MegadicK

MindStorm

MINK

Modesty and Pride

Noble Apocalypse

Rock Rose

Separator

The Fraternity

TRY

The Smile

Zakázaný Prístup

SPONZORI SÚŤAŽE:

GILA STUDIO je novootvorené  nahrávacie štúdio v Galante, ktoré vzniklo v septembri tohto roku. Majiteľom je Adam Gila Szabo – úspešný slovenský gitarista, spevák a líder kapiel Storyum a Előtag. Adam si splnil svoj malý-veľký sen, kedže ako skladateľ sa taktiež rád zúčastňuje na kreatívnej práci s kapelou. Štúdio sa nachádza v útulných priestoroch a umožňuje interpretom tvoriť izolovane od ľudí s miestnosťami plne nabitými nástrojmi, ktoré spôsobia, že si nahrávanie každý užije naozaj naplno. Nájdete tu naozaj luxusné hi-end vecičky, ktoré na Slovensku nenájdete v žiadnom inom nahrávacom štúdiu. Aj napriek tomu, že je to len pár mesiacov od jeho vzniku, štúdio je plne vybavené a pripravené umožniť výhercovi našej súťaže nahrať vlastnú skladbu a užiť si krásny deň v štúdiu celkom zadarmo!

www.facebook.com/gilastudio

HUDOBNINY MUSICANT (www.musicant.sk)

Hudobniny Musicant

Comments
 1. Wikes
 2. Monika
  • Wikes
 3. Nikoleta
 4. Hasan
 5. lubo
 6. Roman

Leave a Reply