4 328 x prečítané

SÚŤAŽ: Staňte sa MISS GUITAR 2013 a vyhrajte akustickú gitaru za 270€!

miss2013 logo Dámy a Páni, je to tu! Tak ako po minulé roky spúšťame našu súťaž krásy MISS GUITAR 2013, v ktorej budú môcť všetky gitaristky ale aj baby, ktoré na gitare nikdy nehrali ukázať svoj pôvab, fotogenickosť a potešiť druhé polovičky. Tento rok sme súťaž posunuli na oveľa vyššiu úroveň. Celé záverečné hlasovanie kráľovnej krásy sa odohrá na našej web stránke www.weloveguitar.net a tento rok si víťazka odnesie hodnotnú cenu, ktorou bude akustická gitara! Ako sa zúčastniť? Jednoducho! Stačí ak si žena, máš niečo v rozmedzí 15-99 rokov a samozrejme chuť vyhrať! AK spĺňaš všetky podmienky, tak neváhaj, odfotografuj sa (alebo popros niekoho iného) s gitarou (povolená je aj basgitara, benjo, balalajka alebo hocijaký iný nástroj podobný gitare)! Fotku nám potom pošli na náš email [email protected] . V emaile nesmie chýbať meno, priezvisko, vek a pár viet o sebe. Do predmetu správy napíš “Miss Guitar 2013″. Potom už len čakaj, kým začne hlasovanie a možno budeš novou MISS GUITAR 2013. Aké jednoduché.

Dokedy trvá súťaž? Svoje fotky môžete posielať na náš emial do 27.4.2013. Potom všetky zozbierame a hlasovanie bude prebiehať na našej stránke www.weloveguitar.net od 28.4.2013. Zbierať hlasy budete môcť všetky až do 12.5.2013, kedy hlasovanie ukončíme a určíme novú kráľovnú krásy pre rok 2013.

A teraz to najhlavnešie – VÝHRA! Výhrou tohto ročníka bude akustická gitara Klema K100 JS v hodnote 270€! Tento nástroj od firmy Klema, je zo série “white line” a jedná sa o akustickú gitaru, ktorá je vhodná či už pre študentov, tak aj pre profesionálov. Gitaru do súťaže venujú partnerské hudobniny MUSICANT z Nitry. Výherca (v tomto prípadne výherkyňa) si cenu prevezme v predajni hudobnín musicant. Viac o tejto gitary si prečítate !

Takže všetkým potenciálnym účastníčkam držíme palce a dúfame, že sa vás zúčastní čo najviac.

miss2013 (new)

Tags:
Comments
  1. Miroslava Slovikova
  2. veracruz
    • Dominik Bílek

Leave a Reply