1 527 x krát prečítané
Zo sveta hudby

Unikát: Hudobninám zo Stropkova podpísalo gitaru celé Iron Maiden!

Východoslovenským hudobninám ELEKTRICKÉ GITARY zo Stropkova sa dostalo pred pár dňami veľkej pocty. Z najväčšieho rockového festivalu na Slovensku, z Topfestu, si odniesli gitaru podpísanú všetkými členmi kapely Iron Maiden, aj s venovaním. Ako je to možné? “Boli sme špeciálnym hosťom kapely Iron Maiden, vďaka väzbám gitaristu Adriana Smitha so značkou Jackson, ktorú distribuujeme pre SR” , hovorí Peter z hudobnín Elektrické Gitary. Ďalej dodáva: “Pred koncertom sme gitaru odniesli do ich stage-u a po koncerte na náš čakala podpísaná od všetkých členov kapely. Jednalo sa o gitaru Jackson Signature Adriana Smitha”.

Pre celý tím hudobníkov to bol naozaj zážitok. Okrem podpísanej gitary, na ktorú okrem podpisov dostali aj milé venovanie “To Electric Guitar of Slovakia!”, prežili zvyšok dňa v Iron Maiden stane, celý koncert si užili vo VIP zóne, ba sa stihli vyfotiť aj s produkčnou tejto legendárnej kapely. Hudobniny ELEKTRICKÉ GITARY sú najväčším distribútorom produktov značky Jackson na Slovensku. Ich ponuku si môžete prezrieť na internetovej stránke  www.elektrickegitary.com .

Jackson Adrian Smith Signature SDX

Legendárny gitarista Iron Maiden Adrian Smith  kládol pri vytváraní svojej podpisovej gitary vysoké nároky na  hratelnosť, kvalitu, dizajn a cenu. Tak ako jeho U.S.A Signature, aj model SDX je gitara ktorá uspokojí aj náročného hráča. Nástroj má lipové drevo, bohaté na basy,takže ide vskutku o rockovú gitaru, ved lipu používa aj Petrucci pri svojich signatúrach. Floyd ROSE je SPECIAL, takže žiadna lacná kópia, ale poriadna páka, ktorá zabezpečí stále ladenie za akýchkoľvek podmienok. Snímače Sú konfigurácie Singel, Singel a Humbucker, dizajnované špeciálne pre tento model, dizajnované špeciálne na Hi Gain Signál. Hmatník je javorový, s 22 Jumbo pražcami , profil krku je D ,takže je to ozajstná Jacksona – rýchly a pohodlný hmatník, ako stvorený na sóla. Na hlave nástroja nájdete podpis adriana Smitha čo len podtrhuje jedinečnosť tohto podpisového modelu

Pridaj komentár